Всього відвідувачів

Today24-06-2018
User Online 0
Guest Online 7

new top logo6-9 липня 2017 р. викладачі та студенти Драгомановського університету організовуються літній культуро-освітній проект, який передбачає низку неформальних тренінгів і майстер-класів для студентів, молодих практиків і всіх бажаючих.

У програмі молодіжної школи передбачено майстер-класи і тренінги, зокрема: «Що таке NewTop і як досягнути вершин», «Аліса в задзеркаллі або інтернетне Я», «LoveZoneVSFriendZone» та курс риторики. Увага тренерів буде сфокусована на практику, тому більшість занять матимуть інтерактивний характер.

Локацією молодіжної школи наукового-популярного досвіду «NewTop» стане унікальне село Колочава, де розташована найбільша кількість музеїв, а також університетська науково-навчальна база «Синевир». Культурний ландшафт селища, за словами організаторів, буде вписаний в програму молодіжної школи і стане чудовим супровідним матеріалом для особистісного саморозвитку.

Детальну інформацію про проект можна знайти на Фейсбук-сторінці освітньої ініціативи: www.facebook.com/newtop2017.