За підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Асоціації ректорів педагогічних університетів Європи та Малої академії наук Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова започатковує модерний молодіжний проект МІЖНАРОДНУ ЛІТНЮ ШКОЛУ МОЛОДОГО РЕКТОРА під патронатом академіка Віктора Андрущенка.

До участі запрошуються вітчизняні та зарубіжні молоді науковці й педагоги, віком до 30 років, керівники структурних підрозділів університетів (не нижче завідувача кафедрою, його заступника), кандидати і доктори наук з рекомендаціями керівництва університету, які витримали конкурсний відбір та мають досвід роботи в громадських організаціях.

Як виняток, оргкомітетом можуть бути розглянуті заявки, надіслані студентами старших курсів та аспірантами – лідерами молодіжних спілок та організацій.

Детальніше в Інформаційному листі Проекту.