Нещодавно відбувся знаковий захід, який доводить правильний напрям роботи великого колективу однодумців – уповноваженими особами було підписано договір про продовження оренди території науково-навчальної бази НПУ імені М.П. Драгоманова «Синевир». У заході взяли участь директор Національного природного парку «Синевир» Дербак М.Ю., начальник Фонду Державного майна по Закарпатській обл. Андрусь В.В. та помічник ректора НПУ Біденко В.Є.

Підписання договору стало можливим також завдяки активній підтримці ректора університету академіка В.П. Андрущенка, який цікавиться питанням розбудови університетської бази для проведення на її основі низки студентських практик, а також надання студентам, викладачам і співробітникам можливості комфортного відпочинку.