На сайті 122 гостя та 0 користувачів

LDJ1aFbvhzY 1Для науково-дослідного  та екологічно-виробничого центру НПУ імені М.П. Драгоманова кафедра дизайну та реклами факультету філсоофської освіти і науки НПУ імені М.П. Драгоманова займається розробкою проекту "Зелений Університет" на території Колочавської сільської ради Міжгірського району Закарпатської області України.

«Створення такого центру спрямоване на вивчання природоохоронних територій і на цій основі організації поєднаної науково-дослідницької і навчально-професійної підготовки педагогічних і туристичних закладів. З цією метою науково-дослідною лабораторією туризму і краєзнавства НПУ розроблені напрямки поєднаного розвитку науково-навчального та оздоровчо-туристичного секторів Науково-навчального центру «Синевир» і на цій основі – модель цілорічного функціонування центру»,- підкреслюють фахівці кафедри.