Зараз на сайті  

На сайті 22 гостя та 0 користувачів

   

Карта відвідувань  

   

11

Цього року приємний сюрприз очікував на учнів 1-4 класів Мерешорського навчально-виховного комплексу, що у селі Колочава. Національний педагогічний університет ім. М. П. Драгоманова зібрав кошти та закупив тридцять подарунків для колочавських школярів.

«Влітку на колочавській базі університету проходила «Школа молодого менеджера», - розповідає директор Інституту управління, економіки та освіти НПУ ім. М.П.Драгоманова Володимир Бех. – Наші студенти не лише навчалися, але й знайомилися з місцевими туристичними родзинками - відвідали Синевирський парк, Центр реабілітації бурого ведмедя, озеро Синевир, колочавські музеї. Вражені гостинністю місцевих жителів і вдячні за теплий прийом, студенти 2-го курсу спеціальності «Менеджмент організацій» вирішили купити колочавським дітям подарунки на Миколая. За допомогою студентського самоврядування, були зібрані в інституті кошти та куплені гостинці».

DxA lGKSKDY

Вручали цінні пакунки малечі директор Національного природного парку «Синевир» Микола Дербак, голова села Колочава Василь Худинець та директор Науково-навчального центру «Синевир» НПУ ім.М.П.Драгоманова Анатолій Дербак.
«Керівництво та викладачі НПУ ім. М.П.Драгоманова дуже задоволені нашими студентами, яких там на сьогодні навчається. Співпраця із київським вишом дає багато хороших можливостей для жителів Тереблянської долини. Тому бажаю і вам вчитися добре, рости здоровими та лише радувати батьків», – привітав мерешорських школярів директор НПП «Синевир» Микола Дербак.

Xl-PI1OPpeg


«Нарощування присутності університету в регіоні та допомога місцевим школам– два основні напрямки діяльності нашого вузу в регіоні, - розповідає ректор НПУ ім.М.П.Драгоманова Віктор Андрущенко. - Турбота про дитину – це вклад у той людський капітал, який зрештою є основним в перетворенні світу, збагаченні і звеличенні нашої держави. Університет із Мерешорською школою домовилися підписати угоду про співпрацю. Насамперед, ми їм дамо інтерактивну дошку, літературу, інші засоби електронного навчання. Так, нині важко, нестача коштів, суперечності на рівні державних і міждержавних структур, але дитина - вона ж одна і дитинство в неї одно, і воно ніколи не повернеться».
«Від імені школярів, вчителів та батьківського колективу, щиро дякуємо вам за цінні подарунки. Сподіваємося, контакти із драгоманівським університетом лише міцнішатимуть і дадуть добрі плоди задля розвитку майбутнього покоління»,- наголосила директор Мерешорського НВК Ганна Ігнатишин.
Та найбільше вдячні за подарунки були самі діти, які з радісними очима взялися одразу ж розпаковувати київські гостинці.

   
© ALLROUNDER