21944BB5-310E-40C0-92EE-B049E3898145Захоплююче знайомство з національним природним парком «Синевир» та еколого-освітні екскурсії до Синевирського озера і Реабілітаційного центру бурих ведмедів сьогодні організували співробітники установи для учасників Школи соціального лідерства Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова.

З гостями директор НПП «Синевир» Микола Дербак, який поспілкувався з молоддю. Він побажав студентам впевнено рухатися вперед і досягати вершин на шляху соціального лідерства.

За словами керівника групи, старшого викладача кафедри теорії та технології соціальної роботи соціально-економічної освіти Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова Дарії Бибик, Школа соціального лідерства має за мету розвивати лідерський потенціал студентів в умовах неформальної освіти та популяризувати студентський лідерський рух.