Зараз на сайті  

На сайті 358 гостей та 0 користувачів

   

Карта відвідувань  

   

   25 травня в національному природному парку «Синевир» відбулася робоча зустріч директора установи Миколи Дербака, заступника директора Василя Росохи з керівником Проєкту уряду Німеччини «Підтримка природно-заповідних територій в Україні» Міхаель Бромбахером та архітектором Олегом Петришином.

Детальніше...

Розмова з директором Національного природного парку «Синевир», депутатом Закарпатської обласної ради Миколою Дербаком.

Детальніше...

   10 років плідної співпраці на  благо освіти молоді. Такий ювілей спільної праці Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова і Національного природного парку «Синевир» виповнюється цими днями. На початку січня 2011 року ректор ЗВО, доктор філософських наук, професор Віктор Андрущенко та директор нацпарку, кандидат філософських наук Микола Дербак підписали угоду про співпрацю. З того часу на околиці села Колочава започатковано Науково-навчальний центр «Синевир». Тут було   проведено реконструкцію головного корпусу, побудовано ще два додаткові корпуси для викладачів і студентів, заклад для харчування у карпатському стилі – так звана колиба. Одночасно база може прийняти понад 70 осіб. Не забули й про оздоровлення студентів. Оскільки поряд знаходиться природне джерело з мінеральною водою, яка має лікувальні властивості, поблизу бази обладнано купіль, де можна поліпшити своє здоров’я.

Детальніше...

   Святкові костюми для дівчаток і хлопчиків та принтер – такі подарунки отримали в Колочавському дошкільному навчальному закладі №1. Їх організували і передали директор національного природного парку «Синевир», депутат Закарпатської обласної ради Микола Дербак, депутат Колочавської ОТГ Василь Барна, голова профкому НПП «Синевир» Василь Росада. Завідуюча дитячим садком Марія Барна подякувала благодійникам за добру справу, пригадавши, що такі зустрічі з подарунками від керівництва нацпарку – вже традиція.
   Святкові костюми також подаровано для малят НВК с. Мерешор. Керівниця згаданого закладу подякувала благодійникам та висловила сподівання на подальшу співпрацю.
   Відбулася зустріч помічника ректора Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова Євгена Біденка з директором НПП «Синевир» Миколою Дербаком і відповідальними працівниками установи. Обговорювалися питання подальшої співпраці.
У ході зустрічі Євген Біденко, за дорученням ректора Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова Віктора Андрущенка, вручив срібну медаль «Михайло Петрович Драгоманов 1841 – 1895» начальнику відділу юридичного та кадрового забезпечення НПП «Синевир», голові профспілкової організації парку Василю Андрійовичу Росаді.
  Як зазначається у дипломі, він удостоївся цієї нагороди за особливі досягнення на освітянській ниві, за участь у розробці і впровадженні нових освітніх стандартів, творче використання новітніх педагогічних технологій, якісне оновлення змісту вищої освіти, зміцнення і розвиток її матеріально-технічної бази.
Василь Росада нагороджений ще однією вагомою відзнакою від всеукраїнського об’єднання «КРАЇНА» - «За службу Україні», яку йому передано від голови об’єднання Сопова О.М.
   Василь Андрійович подякував за визнання його праці. Він зазначив, що й надалі готовий працювати для розвитку нашого краю, зокрема Колочавської ОТГ, яка має великі перспективи. Василь Росада також покладається на співпрацю з Національним педагогічним університетом ім. М.Драгоманова, який має свою науково-навчальну базу у Колочаві і підтримує тісні зв’язки з гірським краєм.

Дочірні категорії

   
© ALLROUNDER