Зараз на сайті  

На сайті 26 гостей та 0 користувачів

   

Карта відвідувань  

   

gX1KpV bAaw

Студенти Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова – часті гості у Національному природному парку «Синевир». Завдяки підписаному кілька років тому договору про співпрацю та побудові у Колочаві Науково-навчального центру «Синевир», щороку сотні студентів проходять практику на теренах парку. Студенти другого курсу спеціальності «Географія і психологія» Інституту природничо-географічної освіти та екології НПУ днями завітали до візит-центру НПП «Синевир».

Основна тема навчальної практики географів – вивчення біогеографії (закономірностей географічного поширення тварин і рослин, їхніх угруповань) та гідрології (водних систем) в національному парку. Керівники практики – доценти кафедри зоології – к. б. н Нестека Т.М. та к. с-г. наук Лагутенко О.Т.
У візит-центрі НПП «Синевир» драгоманівці ознайомилися із природоохоронною установою, її структурою та функціями, тваринним та рослинним світом парку, відвідали експозицію Музею лісу і сплаву, переглянули фільм про парк. Далі у них була екскурсія до Центру реабілітації бурого ведмедя та на одне з семи природних чудес України озеро Синевир.

   
© ALLROUNDER