Зараз на сайті  

На сайті 15 гостей та 0 користувачів

   

Карта відвідувань  

   

stidi 1Розробка проекту ландшафтної території науково-навчального центру «Синевир» - таке завдання стоїть перед студентами і викладачами факультету філософської освіти та науки (кафедра дизайну та реклами) Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова. На базі цього вузу у Квасівці студенти зараз й працюють над проектом, у чому особисто посприяв ректор, член-кореспондент Національної академії наук України, академік Академії педагогічних наук, доктор філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Віктор Андрущенко та декан факультету Іван Дробот.

Директор НПП «Синевир» Микола Дербак велику увагу приділяє співпраці з Національним педагогічним університетом ім. М. Драгоманова, тож парк готовий підтримувати добрі справи. Для того, щоб студенти більше дізналися про парк, відчули колорит регіону, для них організовано еколого-освітні екскурсії у візит-центрі, на озері Синевир і Реабілітаційному центрі бурих ведмедів. Молодь детальніше дізналася про наукову, природоохоронну, еколого-освітню і рекреаційну діяльність парку.

Продуктивну працю студентів з розробки проекту ландшафтної території науково-навчального центру «Синевир» забезпечили викладачі Наталія Бут, Лілія Дорман, Наталія Бугай.

Нагадаємо, що Науково-навчальний центр «Синевир» Національного педагогічного університету ім. М. Драгоманова засновано у 2011 році. За цей час тут проведено реконструкцію головного корпусу, побудовано ще два додаткові корпуси для викладачів і студентів, заклад для харчування. Одночасно база може прийняти 70 осіб.

   
© ALLROUNDER